TARİHÇE

Nursel Plastik, Adem Yılmaz tarafından 1990 yılında Nursel Plastik ve Kalıp San. Ve Ltd. Şti. ünvanıyla kurulmuştur. Şirketimiz 1999 yılına kadar plastik banyo ve plastik mutfak eşyaları yapımı ve üretimini sürdürmüştür. 2008 yılında sektöründe öncü yaklaşımlarıyla kalıp yatırımlarına başlamış, plastik ve cam tasarımlarıyla harmanlayıp ev zücaciye ürün serilerini Türkiye genelindeki müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Firmamız başarılı üretim geçmişini, plastik banyo ve mutfak eşyası üretimindeki tüm tecrübeli kadrosunu, kalite ve bilinirliğini züccaciye sektöründe yoğunlaştırmıştır. 5000 metrekarelik fabrikasında kısa sürede bu sektörün değişmez şirketleri arasına yazılmış ve gelişen sektör oyuncularının yanında yer almıştır.

Değerlerimiz

İnsan sağlığını öncelik bilerek ürün kalitesinden ödün vermemek Nursel Plastik için değişmez kanundur.
Şirket değerlerimizin en önemli basamakları müşteri memnuniyeti, mutlu ve yenilikçi çalışanlar ile karşılıklı saygı ve güvendir.

Misyonumuz

Nursel Plastik kurulduğu günden bugüne kadar ürettiği her ürününde, kaliteli ham madde kullanarak sağlıklı ürünler üretmeyi bir ilke haline getirmiştir.
Nursel Plastik olarak amacımız; halk sağlığını birinci öncelik kabul ederek, özveriyle çalışarak sektörde en güvenilir ve tercih edilen isim olmak adına emin adımlarla ilerlemektir.

Türkiye'nin tüm bölgelerine ulaştığımız gibi halihazırda Ürdün, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan, Sırbistan, Bosnahersek ve Libya'ya gerçekleştirdiğimiz ihracat alanımızı büyütmek hedeflerimiz arasında ilk sırada yer almaktadır.

  

Vizyonumuz

Sağlık, şık tasarım ve yüksek kaliteden ödün vermeden ürettiğimiz ürünlerimizi çeşitli ülkelerdeki müşterilerimizin beğenisine sunmaktır.